Projekt

KVETNICA

Stav projektu: aktuálne
Motto: „Od prírody dobré bývanie“
Rok dokončenia: –
www.kvetnicazilina.sk

Developerský projekt KVETNICA je dielom dvoch silných hráčov – LICITOR development a CRESCO REAL ESTATE. Spoločne sme v Žiline pripravili projekt, ktorého najsilnejšie atribúty sú okrem vonkajšieho stvárnenia aj benefity v podobe prírody, množstva zelene a jedinečnosti lokality.

Názov KVETICA v sebe nenápadne ukrýva to, čo je vztyčným bodom celého projektu. Žilinský lesopark, Park Ľudovíta Štúra či novo vybudované verejné priestranstvo v Bôrickom lesoparku v časti Malý diel bude obkolesovať celý projekt, ktorý okrem toho sám prinesie do tejto oblasti nemalé množstvo zelene, kvetov a vzrastlých stromov. Celý „prírodný“ dojem budú dopĺňať panoramatické výhľady na vrcholy Malej Fatry s upriamením na Veľký Rozsutec.

Okrem pomyselného najlepšieho suseda – prírody, potrebujeme pre život aj pár ďalších neodmysliteľných aspektov. Preto vieme, že neďaleké obchodné centrum Átrium Dubeň, Kaufland, OBI či všemožná občianska vybavenosť ako klientske centrum, školy, škôlky a pošta Vám ušetria čas a uľahčia bežný život.