Licitor Development

SME DYNAMICKÁ, STABILNÁ DEVELOPERSKÁ A INVESTIČNÁ SPOLOČNOSŤ

"Stavby budúcnosti s úctou k minulosti"
budova
budova

Náš rukopis

Rukopis našich stavieb je vyjadrením vnímania potrieb obyvateľov, zrkadlom našich spoločenských a kultúrnych postojov, s akcentom na politickú nezainteresovanosť a nekonfliktné vzťahy s verejnosťou.

Filozofia spoločnosti

Primárnym poslaním našej spoločnosti je obsiahnuť problematiku nehnuteľností, z každého  aspektu a zároveň inovatívnym spôsobom. Nehnuteľnosti sa tak stali v priebehu dekády našou doménou. Prostredníctvom unikátnych real estate riešení prinášame na trh výnimočné architektonické zážitky, ktoré majú pre cieľového klienta nielen úžitkovú, ale i emocionálnu hodnotu.

Filozofiou našej spoločnosti je rovnako rešpekt k miestu realizácie stavieb, s úctou k všetkým kultúrnym, ekologickým, historickým a sociálnym väzbám. Sme hrdí, že počas 15-ročného pôsobenia na trhu sme sa stali dôveryhodným partnerom pre popredných realitných investorov a našich konečných klientov.

Pri každom koncepte si dávame záležať na precíznej tvorivej činnosti ohľaduplnej k životnému prostrediu. Úspech našich developerských projektov je výsledkom dôrazu kladeného na inovatívny dizajn, kvalitné materiály a výber renomovaných architektov a stavebných firiem.

budova